Кожного дня на екранах телевізора чи навіть у реальному житті ми бачимо тих молодих хлопців і дорослих чоловіків, які боронять кордони нашої держави. Ми бачимо їх, одягнутих у військову форму, підтянутих, високих та навіть не замислюємося, що побачене ззовні — це лише сота частина того, що потрібно, аби стати захисником Вітчизни. Найголовніше — те, що всередині.

OvHBdE-gT8IЯким я бачу захисника України?
По-перше, мужнім. Він має бути справжнім чоловіком: мати сильний характер, здатність брати все у свої руки і безстрашно йти назустріч викликам долі. Жодні перешкоди не страшні тому, хто упевнений у своїх силах і не видає страху.
На плечі воїна лягяє велика відповідальність і часто на дорозі його спіткають негаразди та випробування, тому він має бути витривалим. Гідний поваги тільки той, хто знаходить у собі сили йти до кінця! А це дуже важливо для воїнів, у чиїх руках життя сотен тисяч.
Поважаю чесних людей. Чесних, перш за все, із собою. Тих, які не тікають від проблем і не ховаються за спинами інших. Які чесно визнають свої вади, слабкості і борються з ними. Захисник України має бути чесним із собою, тоді він не зможе зрадити державу та своїх побратимів.
Як на мене, воїн — це людина амбіцій. Людина, в серці якої спалахує мета і ніхто не зможе її затушити. Воїн стоїть до кінця і ніколи не зраджує своїх прагнень. При цьому, він не втрачає надії, що все буде добре. Він завжди вірить у світле майбутнє, бо недарма кажуть, що надія помирає останньою.
Один у полі не воїн. Тому захисник Вітчизни має бути вірним другом. Другом, який підставить плече чи закриє собою у важку хвилину. Другом, який розділятиме твої прагненння і завжди йтиме поруч. Другом, якому і на думку не спаде залишити тебе самого.
Захисник Вітчизни — це патріот! Людина, для якої рідна земля, рідна домівка дорожчі за всі багатства у світі. Вчіться у наших воїнів! Вони — гарний приклад для наслідування.