Вже наступного тижня на базі міста Ніжин планується розпочати будівництво невеличкого тактичного полігону.

Про це розповів на брифінгу військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Криворучко. Про це повідомляє сайт Високий Вал. 

ae67b88s-960

Будівництво такого полігону є пілотним проектом Чернігівського обласного військового комісаріату при підтримці облдержадміністрації, районної адміністрації та мера міста Ніжин. Вже відбулося засідання громадської приймальні під керівництвом голови обласної держадміністрації та виділені кошти під цій проект.

Планується створити всі необхідні умови для підготовки особового складу загонів оборони району та рот охорони військових комісаріатів.

За словами комісара, цей проект передбачає тактичну підготовку, розміщення особового складу, харчування в польових умовах та, можливо, навіть початкове навчання навичкам стрільби.

«Було б дуже не погано, якщо б кожний район мав такий маленький  навчальний полігон, де буде тактичне поле, навчальні місця зв’язку та інженерної підготовки, по захисту від зброї масового ураження», — вважає Олександр Криворучко.

До речі, навчання на полігоні будуть проводити досвідчені офіцери, які безпосередньо приймали участь у АТО.