«Я не знаю, як нам усім чотирьом повезло, що ми всі живі», — так селяни зі Старої Басані, котра в Бобровицькому районі, відзначили храм, себто День села. Замість феєрверків у хід пішла граната, як аргумент у бійці біля сільського клубу. Четверо людей травмовані, проте не смертельно, загрози життю нема.


Після бійки на ножах в руках одного з учасників штурханини з’явилася граната. Нині експерти з’ясовують, яка саме. За попередньою інформацією РГД-5. За словами прес-офіцера обласної поліції Сергія Бриля, в результаті вибуху 3 людини отримали мінно-вибухові тілесні ушкодження, а одна людина отримала різані рани тіла. Двоє потерпілих нині у районній лікарні.

Володимир Антоненко, завідувач хірургічного відділення Бобровицької ЦРЛ: «У одного потерпілого мінно-вибухова травма обох передпліч та правого стегна, а також непроникаюче поранення черевної порожнини. А другий, теж зазнав проникаючі поранення осколків в області правого стегна».

Сам потерпілий згадує, як під ранок після закриття клубу стояв з друзями на порозі, вони ще не встигли попрощатися, як пролунав той звук. «Я почув звук, наче телефон випав. Повертаюся на цей звук і все… пролунав вибух. Виходить вони кидали її нам в ноги, але трохи не докинули».

Нині слідство з’ясовує всі обставини.

Того ж дня затримали підозрюваного, ним виявився житель Бобровиці. Він затриманий поліцією згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкрите кримінальне провадження за статтями – замах на вбивство, незаконне поводження зі зброєю та вибухівкою, та хуліганство.

Слідство має встановити, де саме зловмисник взяв гранату.

Сюжет телеканалу «Дитинець»