Грудень перетнув середину, але снігу ще немає. Незважаючи на це, роботи у ніжинських комунальників вдосталь: поки одні прикрашають центральну площу міста святковою ілюмінацією, інші займаються повсякденними справами. Наприклад, підрізають дерева та гілля у парках і скверах, прибирають сміття, пожовкле листя.

Зі слів начальника підрозділу утримання парків і скверів та озеленення територій комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Ярослава Білана,  наразі підрізані дерева в скверах Чорнобильців, Люби Губіної та у парку Незалежності.  

Роботи комунальникам додають і самі ніжинці. Кілька днів тому Муніципальна варта повідомила про те, що у Графському парку було виявлено спиляні верхівки ялинок, а в парку Шевченка розмальовані сміттєві урни. Днями комунальники пофарбували ці урни.  

«Крім того, триває щоденна робота – прибирання парків та скверів, яку ще ніхто не відміняв. Напередодні новорічних свят роботи нам додасться. Але ми до цього готові!» — зазначає Я. Білан.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото Я. Білана