Проект «Спортивний Ніжин – здорова нація», впроваджений кілька років тому тоді ще народним депутатом Олександром Кодолою (обійнявши посаду Ніжинського міського голови, Олександр Михайлович і надалі продовжує розвивати спорт у місті), депутат Ніжинської міської ради Андрій Гомоляко підтримує не тільки на папері, а й на практиці: він та його родина беруть участь майже у всіх спортивних заходах, які відбуваються у Ніжині. І не просто беруть участь, а й посідають призові місця.

Так, на годинний забіг Дружби, який відбувся 21 червня на стадіоні «Спартак», Андрій Олексійович з’явився разом із синами – 13-річним Андрієм та 10-річним Олександром. Всі троє виступили учасниками змагань. І всі троє отримали нагороди: юнаки посіли перше та друге місця, тато – третє.

По завершенню цього заходу Андрій Гомоляко-старший взяв участь у показових виступах, присвячених Міжнародному Дню йоги.

На запитання журналіста «УН», які стосунки у родини зі спортом взагалі та якими видами спорту займаються його діти, А. Гомоляко відповів: «Зі спортом у нашої родини особливі стосунки – ми його не просто поважаємо, ми його обожнюємо. Старший Андрій захоплюється легкою атлетикою, боксом, волейболом – він відвідує секції в комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі. Молодший Олександр надає перевагу футболу і танцям. Так-так, Вам не почулося: саме танцям! Він відвідує фітнес-центр «Позитив». Любов до танців у нього від мами – Дар’ї. Вона теж танцює, поважає спорт і підтримує всі наші починання. На жаль, жінка не змогла взяти участь у годинному забігу Дружби, бо була на роботі».

Батьки не впливали на вибір дітей – кожний з них сам обрав свої види спорту. Андрій та Дар’я залюбки підтримують будь-який їхній вибір. Головне – юнакам дійсно це подобається. Вони системно працюють над собою. Вдома Гомоляки навіть влаштували невеличкий спортзал.

Хочеться також відмітити, що Андрій-молодший та Олександр  спілкувалися з журналістом скромно та ввічливо, а тато – взагалі дуже позитивна людина: завжди усміхнений, привітний, відвертий, а це дуже цінні людські щедроти, особливо – в наш час.

Попереду довгі вихідні. У Ніжині відбудеться чимало спортивних заходів. Родина Гомоляк налаштована взяти участь в максимальній кількості змагань. Успіхів вам!

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора