Ніжин по праву можна назвати спортивним містечком. Безліч секцій, гуртків та спортивних шкіл задовольняють найрізноманітніші потреби дитини в активному розвитку. 

Однією з найуспішніших спортивних галузей Ніжина можна назвати ДзюдоСамбо. Саме в цьому бойовому мистецтві Ніжин досяг небувалих вершин, а все завдяки  спортсменці Наталії Чистяковій та її тренеру Сергію Полтавцеву.

За словами юної спортсменки, багаторазової чемпіонки України з дзюдо та самбомайстра спорту Наталії Чистякової вона зараз перебуває в активній фазі тренувань до Універсіади України 24-25 квітня, а потім до кубка Європи по дзюдо, який відбудеться 1-2 травня.

— Як часто треба тренуватися, аби підтримувати свій статус чемпіонки України?
Підготовка – один з найважливіших елементів перемоги. М’язи повинні бути постійно в тонусі, тому тренування проходять кожного дня по два рази. Той хто хоче досягти результату має завжди бути активним!
— Як опинилася в цьому виді спорту?

До спортивної зали мене привів мій тато і відтоді вона стала для мене другою домівкою. Нас завжди розвивали в різних сферах життя. Це було цікаво та втамовувало мою жагу до постійної активності. 
— Скільки років ти вже займаєшся дзюдо?

14 років. Більша частина мого життя присвячена цьому цікавому виду спорту - Дзюдо. 
— Як ти дивишся на розвиток Дзюдо в Ніжині?

Дуже хотілося, щоб у Ніжині була створена своя, окрема школа Дзюдо. Наші успіхи та досягнення говорять про те, що ми варті цього! Ми вже давно переросли комплексні школи і власний заклад лише допоможе нам у досягненні ще більших висот.
— Що дасть ніжинським дзюдоїстам окрема школа?

Окрема школа, це можливість залучати більше спонсорських коштів на розвиток Дзюдо в Ніжині та не розпилювати свої сили на інші справи окрім тренерства своїх вихованців. У нас сім професійних тренерів-дзюдоїстів, вони працюють на межі своїх можливостей та потужностей. Вкладаються не лише особистим часом, а й емоційними ресурсами. Різнобічна, фахова освіта дає молодим дзюдоїстам всебічний розвиток та можливість досягати найвищих висот у спорті.
-         Що для тебе дзюдо? 

Дзюдо - це моє життя, нічим іншим я не планую займатися. І коли не зможу продовжувати кар'єру спортсмена, то хочу розпочати тренувати майбутніх дзюдоїстів у ніжинській школі Дзюдо!
— Які найамбітніші плани на майбутнє?

Наразі в моїх планах Олімпійські ігри 2024  у Франції. І не просто взяти участь, а здобути золоту медаль для України і Ніжина!
Ми бажаємо Наталі Чистяковій, нашій красуні-спортсменці, втілення найсміливіших та найамбітніших планів!

Джерело: сайт mynizhyn.com