3 серпня до рятувальників Ічнянського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області від працівників одного з місцевих приватних підприємств с. Ольшана надійшло повідомлення про те, що на вулиці неподалік в'їзду до господарчого подвір'я було виявлено предмет, за ознаками схожий на артилерійський снаряд.
4 серпня до місця події прибув розрахунок групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласного Управління ДСНС. Його фахівці встановили, що у ґрунті з часів Другої Світової війни залишився артилерійський снаряд калібром 152 мм. Рятувальники із дотриманням необхідних заходів безпеки вилучили боєприпас, спецавтомобілем транспортували у спеціально визначене місце за межами населеного пункту та о 13:40 знищили у встановленому порядку.

Про це повідомляє Управління ДСНС України у Чернігівській області

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян: дотримуйтесь заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Про знахідку слід негайно сповістити рятувальників або правоохоронців, а небезпечний предмет в жодному разі не чіпати.