Вже досить довго в Ніжині ведуться дискусії щодо розірвання договору з перевізником 12, 13 маршруту. Частина посадовців, дослухаючись до голосу громадськості, вимагає негайного розірвання договору. Інші ж, сподіваючись пробудити відповідальність, дають перевізнику другий-десятий шанс на виправлення.

На комісії з ЖКГ вкотре підняли питання стосовно злощасного перевізника. Керівник транспортного відділу УЖКГ та Б Віктор Карпенко розповів про те, що мав перемовини з перевізником, де зійшлись на тому, щоб забрати в неї  один із трьох маршрутів та передати його іншому перевізнику.

Перевізник скаржиться на відрізок дороги від вулиці Франка до вулиці Кунашівської та на заїзд біля Покровського магазину. Кажуть, що частіше за все затримки в русі автобусів викликає саме проблема на цьому відрізку дороги. Його потрібно негайно грейдерувати, бо коли зійде сніг, по ньому взагалі буде майже неможливо проїхати.

Комісія з ЖКГ продовжить розгляд цього питання на наступному засіданні. Туди запросять перевізника та керівника транспортного відділу й розглянуть альтернативні варіанти вирішення проблеми.

Зазначимо, що в ході пленарного засідання 35 сесії міської ради депутат Максим Білоусенко виступив зі зверненням від людей мікрорайону Мигалівка, яких і обслуговує “проблемний” перевізник 12 й 13 маршруту, та попросив про негайне розірвання договору з недобросовісним перевізником:

«Хочу звернутися до Вас у зв’язку з численними й неодноразовими зверненнями на свою адресу від мешканців мікрорайону Мигалівка. Справа стосується руху автобусного маршруту №12, який курсує в цьому мікрорайоні. Так склалося, що взимку мешканці часто скаржаться на те, що порушується графік його руху. І тому дуже важко добиратись, через що мешканці Мигалівки мали великі неприємності. Тому я прошу протокольно дати доручення Управлінню ЖКГ та Б розірвати договор із цим перевізником. Зрозумійте правильно, мешканці мікрорайону налаштовані на проведення пікетів, аби таки змінити перевізника на більш відповідального. Виник ряд конфліктів і з водіями, і безпосередньо з перевізником. Так далі продовжуватись не може».

Зі свого боку, міський голова Анатолій Лінник підтвердив численність скарг на перевізника: “Надходять вже й масові звернення. Днями в мене була ціла делегація мешканців мікрорайону. Перевізник постійно порушує умови договору. Зараз управління ЖКГ та Б збирає всю необхідну документацію для порушення питання розірвання договору».

Автор: Антон Лисенок

http://nizhyn.pravdatut.ua