У понеділок, 11 вересня, поблизу ринку в річку впало дерево — багаторічна верба. Вчора зранку технікою дерево підіймали з води.

Начальник КП ВУКГ Владислав Корман розповів, що в нашому місті й досі не не вирішена проблема з сухими і аварійними деревами.

«Є гостра необхідність проведення експертизи кожного дерева і встановлення його технічного стану. Хворі і ослаблені дерева несуть загрозу життю, а також можуть викликати ряд технічних

фото Марії Квоки

проблем, таких, як обірвані проводи або паралізація руку на проїжджій частині. Тому, на ніжинські дерева треба заводити екологічні паспорти, які несуть в собі інформацію про стан дерева, починаючи з його опису, закінчуючи його віком. Завдяки цьому документу вирішується тип, а також черговість проведення санітарної підрізки або вирубки дерева. Після вирубки одного зеленого насадження його місце обов’язково повинно зайняти інше – це також прописується в паспорті. Вартість цього проекту 400-450 тис грн. Питання неодноразово підіймалося, але ще й досі очікує вирішення», – говориав Владислав Корман.