Лист від громадської організації “АртМодельСтудія” з проханням дозволити й підтримати загальноміський конкурс творчості й краси “Красуня Ніжина – 2017” нагнав сум`яття та паніки у виконкомівців. Про це написали на сайті «Правда ТУТ».

“Красуню Ніжина” збираються проводити 28 жовтня, а звернення зачитують 26 жовтня. Просять дозволу тоді, коли по місту вже розклеєні афіші,  а до проведення заходу залишаються лічені дні.  До такого перебігу подій присутні не були готові. Зробити з мухи слона – потрібно вміти: маленький лист викликав 20-хвилинний шквал суперечок та  обурення.

Хоч сам конкурс носить благодійний характер – підтримка соціально незахищених дітей та дітей з особливими потребами, але за нього голосували повільно та неохоче.

“Ніхто не проти, щоб його проводили.  Чудовий захід та організація. Але з юридичної сторони є багато недоопрацювань”, – зазначив заступник міського голови Григорій Олійник.

Серед недоопрацювань вказали випущення зі змісту листа місце проведення заходу.

Під підтримкою проекту малося на увазі надання приміщення міського Будинку культури для проведення генеральної репетиції та відкриття самого конкурсу. Проте керівництво Ніжина так розлютувалося, що хотіло, аби за зал та за всі необхідні послуги організатори “Красуні” сплачували кошти на загальних підставах оренди.

Заступник міського голови Ігор Алєксєєнко навіть засумнівався в чесності організаторів та благодійності проекту, зазначивши, що ним не було отримано інформації про перелік соціально незахищених дітей.

Що цікаво, минулого року лист зі схожим змістом від тієї ж громадської організації спричинив скандал серед можновладців – підписали, що конкурс проводитиметься під патронатом міського голови, коли сам Анатолій Лінник, за його словами, про це не знав.

Із боями та скрежетом зубів проект все ж таки підтримали, пригрозивши, що вручать кураторам проекту офіційне письмове попередження. І якщо документи належним чином не будуть приведені в порядок, наступного року подібним  зверненням відмовлятимуть.