У Чернігові відбудеться молодіжний волонтерський форум «Час обрав нас». Приурочений він до Дня волонтера, який в світі відзначається 5 грудня. У професійному ліцеї побуту планують зібрати близько 300 громадських активістів. Проводитимуть різноманітні майстер-класи та тренінги.

З початком бойових дій на Сході роль волонтерів у суспільстві стала непересічною. 5-го грудня в Україні, як і в усьому світі, відзначають День волонтера. Цьогоріч у Чернігові планується проведення молодіжного волонтерського форуму під назвою «Час обрав нас». За ініціативою волонтерів проводитимуть цей захід у професійному ліцеї побуту.

Організатори форуму мають на меті зібрати в одному місці молодь та досвідчених волонтерів та заохотити молодь займатися соціально важливими справами. Також тут зберуться представники усіх волонтерських організацій області, для яких будуть проходити різноманітні тренінги та майстер-класи. Взагалі на учасників чекає дуже насичена програма.

Що цікаво, форум проводять виключно на громадських засадах – жодної копійки з бюджету не було виділено. Учні ліцею та працівники департаменту власними силами роблять цей захід можливим. До речі, для усіх учасників форуму будуть і сюрпризи від ліцеїстів.

Волонтерський форум відбудеться вже цієї неділі. Організатори запрошують усіх бажаючих приєднатися до заходу та не залишатись осторонь волонтерської справи.

«Сівер-центр»