22 червня, о 11.00 у конференц залі готелю “Україна” (пр. Мира 33) відбудеться круглий стіл на тему «Чернігівські лікарні для пацієнтів чи пацієнти для лікарень?»

751

Під час заходу представники Чернігівської обласної громадської організації “Центр політичних студій та аналітики”  підіб'ють підсумки програмної ініціативи «Громадське здоров'я» Міжнародного фонду Відродження, в рамках проекту  "Забезпечення ефективних медичних витрат". В ході його виконання проводили моніторинг закупівель медичними закладами, доступність пацієнтів до лікарських засобів закуплених за бюджетні кошти. Під час круглого столу будуть розглянуті наступні теми :

—  Як виконуються накази МОЗ та УОЗ ЧОДА згідно яких керівники закладів охорони здоров’я повинні розміщувати інформацію про наявні ліки в лікарнях.(Наказ МОЗ №509 та наказ УОЗ ЧОДА №120);

— Чи ефективно використовуються бюджетні кошти в закладах охорони здоров’я, медичні тендери, Prozzoro.

 

До участі запрошуються представники медичних закладів, закладів охорони здоров’я, ЗМІ, блогери та журналісти фрілансери, громадські активісти, а також усі зацікавлені громадяни міста.

Проект реалізований  експертами ЧОГО «Центр політичний студій та аналітики» в рамках проекту Центру «Ейдос» «Забезпечення ефективних медичних витрат» за фінансової підтримки програмної ініціативи «Громадське здоров’я» міжнародного фонду «Відродження».