У Ніжині до Дня Молоді та Дня Конституції України за ініціативою народного депутата України Олександра Кодоли відбудеться третій патріотичний велопробіг. 11049612_875246959234798_4040530382065157858_n
Ініціатива депутата стала дуже популярною у любителів здорового способу життя та велоспорту у місті. Тому з кожним роком кількість бажаючих тільки збільшується. Наприклад, минулого року у заході  взяли участь понад  200 ніжинців, від дошкільнят до пенсіонерів. Разом з народним депутатом Олександром Кодолою тоді стали на старт пробігу голова Ніжинської РДА В’ячеслав Івашин та міський голова Анатолій Лінник. Стартувавши опівдні від будівлі міської ради на площі ім. І. Франка, велосипедисти подолали відстань 5 км  вулицями міста, і фінішували через півгодини на місці старту.
Олександр Кодола разом із своєю командою запрошують усіх бажаючих ніжинців та гостей міста приєднатися до спортивного свята і показати, що Ніжин – справжнє веломісто!
Дата проведення: середа 28 червня
Початок:  11: 00. Збір та реєстрація учасників на площі імені Івана Франка о 10:30.
Маршрут руху:
пл. ім. І. Франка, вул. Шевченка, вул. Генерала Корчагіна, вул. Незалежності, вул. Василівська, вул. Покровська, вул. Набережно-Вороб’ївська вул. Московська, вул. Набережна, пл. ім. І. Франка.
Після завершення велопробігу на площі імені Івана Франка відбудеться традиційне відзначення учасників в різних номінаціях.
Серед учасників вітається патріотична та національна символіка.