З понеділка Ніжин у червоній зоні. Для міста, основною діяльністю є торгівля – це важкий період, адже, згідно з постановою, продовжувати свою діяльність можуть лише продуктові магазини, аптеки, ветаптеки та магазини з засобами гігієни та побутовою хімією.

Інформує сайт НЕЖАТИН
У суботу, 12 вересня, у великій залі міської ради відбувся брифінг, де засоби масової інформації могли поставити питання міському голові стосовно ситуації що склалась в місті.
Одним з цікавих озвучених питань стосувалось того, чи розглядала влада міста приклади міст Івано-Франківська та Тернополя, де місцева влада взяла на себе відповідальність не застосовувати на території міст окремі обмеження щодо діяльності бізнесу.

На це міський голова зауважив, що це, аж ніяк не в повноваженнях влади міста. Згідно з постановою, можна вводити лише додаткові обмеження, але не знімати їх.
«Проте, ми готуємо звернення до центральних органів влади, аби отримати дозвіл на діяльність певних суб’єктів господарювання»
Також було озвучене питання і на рахунок того, як контролюватимуть посадку людей в електропоїзди, що зупиняються в Ніжинському районі, який ще знаходиться в “помаранчевій” зоні. Люди, щоб сісти на електропоїзд до Києва, можуть приїхати на найближчу станцію до Ніжина і відправитись до Києва
На це заступник міського голови відповів, що наразі це актуальне питання. Контроль мають здійснювати працівники «Укрзалізниці».
Не менш важливим було запитання і стосовно проведення місцевих виборів, якщо Ніжин залишиться в “червоній” зоні.
Заступник міського голови зауважив, що це питання залишається відкритим. І скоріш за все, містам, які залишатимуться в зоні суворого карантину, центральною владою будуть надані певні рекомендації щодо форми голосування.

Не менше зтурбовані тим, що на ці два тижні у місті припиняє роботу громадський транспорт. Як було зазначено журналістам mynizhyn , він буде працювати, проте не для всіх. Ніжинські перевізники вже готові надавати послуги з транспортування для медичних працівників. Також життєважливі об'єкти, що забезпечують Ніжин газом, електрикою і водою мають організувати для своїх працівників транспорт для підвезення на підприємства. Всі інші підприємства також можуть і мають забезпечити транспорт для своїх працівників.

А всі інші жителі міста мають миритися з відсутністю громадського транспорту і добиратися власним ходом.