Сьогодні в Ніжині ліквідували пожежу господарчої будівлі, що виникла внаслідок дитячих пустощів з вогнем 8-річного хлопчика.

Про це повідомляє Ніжинський МРВ Управління ДСНС України в Чернігівській області.

25 травня о 12:13 у Ніжині до пункту зв’язку 16-ї державної пожежної рятувально частини надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі, що по вулиці Прилуцькій. Сусіди побачили густий дим у господарстві й викликали вогнеборців.

Оперативно на місце пригоди прибуло три відділення 16-ої ДПРЧ у складі 9 чоловік особового складу на трьох автоцистернах. Загоряння о 12:32 було локалізовано та о 13:40 остаточно ліквідовано.

Причиною виникнення пожежі послужили дитячі пустощі з вогнем онука господарки. Залишений без належної уваги дорослих, він вигадав ігри з сірниками поблизу господарчої будівлі. Вогнем частково знищено покрівлю, пошкоджено перекриття та стіни господарчої будівлі.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються з проханням до батьків: не залишайте дітей без нагляду, контролюйте їх розваги та виховуйте навички культури безпечної поведінки, зберігайте сірники й запальнички в недоступних для них місцях та частіше роз’яснюйте про небезпеку гри з вогнем.

Джерело: nizhyn.pravdatut