Оперативна інформація в Ніжинському районі станом на ранок 11 квітня 2022 року:

— Ніжинщина поступово повертається до мирного життя. Проведено повне розмінування м. Ніжина та всіх автошляхів району.

— Продовжуються роботи з розмінування населених пунктів району підрозділами ЗСУ та ДСНС.

Підрозділами ДСНС обстежено 14,851 га території населених пунктів, 15 об’єктів, 116 домогосподарств, 2,5 км ЛЕП, 1 км газопроводів. Виявлено та вивезено в тимчасове місце зберігання перед знищенням 5377 одиниць ВНП. Роботи продовжуються. Багато територій ще не обстежено. Не з’їжджайте на узбіччя та не користуйтеся лісовими дорогами, не підходьте до знищеної техніки!

Проводяться роботи з відновлення критичної інфраструктури: газопостачання, електропостачання та зв’язку. Проте без газу в районі залишається 6 населених пунктів, без електрики — 6, а населення 2 громад – без мобільного зв'язку.

— За останню добу втрат серед військових та цивільного населення немає.

На території Ніжинського району перебуває 14708 внутрішньо-переміщених осіб, 520 з них зареєстровано Управлінням соціального захисту населення Ніжинської міської ради. Всі вони забезпечені харчуванням, засобами гігієни та ліками.

— Органи місцевого самоврядування здійснюють фіксацію фактів руйнації/пошкодження об’єктів.

72 сільськогосподарські підприємства району розпочали проведення весняно-польових робіт: підживлення озимих культур, внесення мінеральних добрив під посів ярих, передпосівковий обробіток ґрунту та посів ранніх ярих культур на площі 938 га. В тому числі: ярої пшениці – 164 га, ярого ячменю – 405 га, гороху – 289 га.

— Школярі 17 громад продовжують навчання за дистанційною формою.

Поліція Ніжинщини посилено працює в умовах воєнного стану. Загальна безпекова ситуація в районі наразі стабільно контрольована.

— Ніжинська районна військова адміністрація продовжує розподіл гуманітарної допомоги між громадами району, керівництво яких формує списки отримувачів гуманітарної допомоги.

Ми працюємо і завжди на зв’язку. Кожен напрямок роботи контрольований. Використовуємо усі можливості. Кожен з нас і всі ми разом працюємо на перемогу!

Ми переможемо!
Слава Україні!

Ніжинська районна військова адміністрація