Виконавчий комітет Ніжинської міськради погодив рішення про визначення кандидатур на отримання стипендій обдарованою учнівською та студентською молоддю міста на IІ півріччя 2019 року. Списки претендентів формувалися за поданнями навчальних закладів Ніжина, управління освіти Ніжинської міської ради та молодіжних громадських організацій. Стипендію призначили 8 особам з числа талановитої студентської та учнівської молоді міста.

Шестеро ніжинських студентів отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 1200 гривень, а двоє учнів — у розмірі 950 гривень. Кошти талановитій молоді виплачуватимуть в межах кошторису міської Програми виплати стипендій обдарованій учнівській та студентській молоді міста на 2019 рік.

Стипендія для обдарованої молоді призначається кращим представникам обдарованої учнівської та студентської молоді міста з метою матеріального стимулювання та засвідчення їх особистих досягнень. На здобуття стипендій може бути висунуто молодь: учні загальноосвітніх, спортивних шкіл, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного спрямування) закладів та студенти вищих навчальних закладів I – IV рівнів акредитації, які мають особливі успіхи в навчанні, за активну участь у науковій та громадській роботі, спорті, творчості.

Кандидатури на здобуття Стипендій висуваються Радами навчальних закладів, органами студентського самоврядування, молодіжними організаціями, Молодіжною радою Ніжинської міської ОТГ та затверджуються рішенням виконавчого комітету.

Дізнавалась Ольга Рогачова