Серед них – головні та провідні спеціалісти управлінь та відділів Бюро: правового забезпечення, міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій, режимно-cекретної роботи та захисту інформації, внутрішнього аудиту, кадрової роботи та державної служби тощо.

Серед переможців конкурсу є багато вихідців з Чернігівщини, зокрема і Ніжина. Так, у списках переможців присутній ніжинець Білоусенко Максим та колишній кореспондент сайту «Уездные новости» Ярина Петруша.

16 серпня вони склали присягу державного службовця.
«Я не обіцяю, що буде легко. Та гадаю, кожен із вас прийшов сюди, щоб побудувати новий правоохоронний орган, яким ви будете пишатися, яким будуть пишатися ваші сім’ї, ваша країна. У підслідності ДБР – найвищі посадовці, судді, працівники правоохоронних органів, ті, хто вчинив військові злочини. Це люди, які мають можливість уникати покарання, але ДБР повинно зламати ці стереотипи. Наша місія – притягнення винних до відповідальності, незважаючи на їхні посади, зв’язки та ресурси», – зазначив Директор Бюро Роман Труба.

Усього визначено 180 переможців конкурсу на посади в центральному апараті Державного бюро розслідувань: 54 державних службовців та 126 слідчих.

Джерело: Державне бюро розслідувань