Минулого тижня в Ніжині активно розпивали алкоголь у громадських місцях, крали, билися та незаконно вирощували мак. Про це на щотижневій оперативній нараді розповіла представник Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко.

За період з 1 по 6 липня Ніжинським відділом поліції забезпечено оперативне реагування на 247 заяв та повідомлень, із яких 46 – кримінального характеру.

Правоохоронцями складено 100 адміністративних матеріалів. У 50 випадках накладено штрафів на суму понад 11 тис. грн. У 43 – винесено попередження.

Зафіксовано 38 порушень з боку водіїв. Виявлено факт керування транспортним засобом особою в стані алкогольного сп’яніння, ще 5 водіїв керували транспортом, не маючи при собі відповідних документів. 2 керманичів маршруток перевозили понад максимальну кількість пасажирів.

Із вини водіїв допущено 2 ДТП, що призвели до пошкодження транспортних засобів.

Протягом тижня зареєстровано 1 факт вчинення насильства в сім’ї. 2 особи притягнені до відповідальності за ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення – виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення.

29 чоловік притягнуто до відповідальності за розпиття алкоголю в громадських місцях, у тому числі – у дворах багатоквартирних будинків.

За звітний період розпочато 46 кримінальних проваджень, що, за словами Інни Музиченко, майже на 20 менше, ніж за аналогічний період 2017 року (тоді було розпочато 64).

Приблизно на рівні по кількості вчинення крадіжки й легкі тілесні ушкодження (10 та 9 фактів відповідно).

Сталося 2 ДТП з потерпілими особами, 2 випадки підробки документів, 1 грабіж.

Зафіксовано 7 фактів незаконних посівів маку та конопель. В одному з господарств вже вилучено понад 350 рослин снотворного маку. Наразі вилучені рослини перебувають на експертному дослідженні. Досудове розслідування проводиться за ознаками злочину, передбаченому ст. 310 Кримінального кодексу України, що карається штрафом (мінімум 850 грн) або обмеженням волі (до 3 років).

Джерело: nizhyn.pravdatut