Завдяки фінансовій підтримці швейцарсько-українського проекту DECIDE, у Ніжині з 25 липня по 8 серпня на базі однієї зі шкіл працюватиме літній табір для дітей Ніжинської громади та внутрішньо переміщених осіб.

Літній табір працюватиме з 9 години ранку до 12:00, без харчування. Планують набрати до 200 дітей. Вже йде запис до табору. Вчителі зараз проходять відповідне навчання, аби проводити літні активності для дітей.

Сьогодні, 18 липня, з перевіркою до Ніжина завітали Alejandro Fernаndez Аlvarez — FCA Educaciоn Officer, Romane Devresse — FCA Project officer — представники фінської організації Finn Church Aid (FCA), що впроваджує Проект DECIDE у співпраці з громадською організацією «DOCCU». Також до Ніжина приїхали Анна Пуцова — експертка проєкту DECIDE та Яніна Тимошенко — директорка ЦРПП міста Чернігів.

Гості привезли канцелярію для табору, каримати, різноманітні товари для творчості й спортивних активностей, багато цікавих настільних ігор та інше.

Зустрічали й супроводжували гостей заступниця міського голови Ірина Грозенко, начальниця управління освіти Валентина Градобик і головний спеціаліст сектору інвестиційної діяльності Юлія Кузьменко.

Делегація перевірила готовність приміщень, стан укриття і загальну безпечність майбутнього табору. У гімназії вже облаштовані кімнати дозвілля, творчості, спорту та багато інших локацій в яких будуть проводити свій час діти.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Тож незабаром відкриття літнього табору для дітей у Ніжині!

uezd.com.ua

Фото uezd.com.ua