«Біжи, пливи, лети» — під таким гаслом 20-21 травня на мототреку в Пирогово проходили Всеукраїнські забіги з перешкодами «Гонка націй» («Race Nation»), на яких зібралося понад тисяча спортсменів зі всієї України, щоб випробувати свої сили в екстремальних умовах.

Це вже дванадцята «Гонка» за третій рік. «Race Nation» – масштабні змагання з перешкодами, аналогів яких в Україні ще не було. Основною метою цього унікального спортивного заходу є оздоровлення нації, пропагування здорового способу життя, зміцнення духу та покращення фізичної підготовки українців.
Цього року в «Гонці націй» брали участь і ніжинці. Забіги відбувалися за системою хвиль. Щопівгодини стартувало ледь чи не 200 учасників, кожен біг у своїй категорії, на яку зареєструвався заздалегідь. Ніжинська команда «Колосок» у складі Владислава Поливка, Оксани Поливко, Олександра Патєхи, Вікторії Патєхи, Дмитра Малаша (у команді, але не ніжинець) бігла 5 км, подолавши 20 перешкод (вода, пісок, багнюка, колоди). У їхньому забігу брало участь 12 команд. Хоча «колоски» були вперше на «Гонці», проте гідно вибороли 5 місце, показавши жагу до перемоги, згуртованість та витривалість. 

«Родзинкою» цьогорічних змагань був басейн зі спеціально охолодженою водою.

«Могли не встигнути на забіги, оскільки пізно зареєструвались (треба було місяців за три, а ми зареєструвались лише за місяць). Захід був дуже масовим, було багато бажаючих. Враження переповнюють, емоції зашкалюють. Звичайно, важко було бігти. Але вже на фініші хотілося й танцювати. Пишалися собою, що змогли подолати таку дистанцію та витримати всі перешкоди. Ноги вже не болять, тож думаємо про те, щоб і в подальшому випробувати свої сили в наступній „Гонці націй“, — ділиться з редакцією mynizhyn.com Оксана Поливко. 

За подолання дистанцій кожен учасник отримав медаль, адже »Race Nation" — передусім змагання не один проти одного, а перемога над собою.

 

Гонка націй

"Гонка націй"


"Гонка націй"

mynizhyn.com