Серед найбільш вчинених правопорушень – крадіжки. Левова частка з яких – це крадіжки велосипедів.

Про стан криміногенної ситуації в Ніжині за минулий тиждень прозвітувала начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко.

Так, протягом тижня правоохоронці отримали 246 заяв та повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій, із яких розпочато 25 кримінальних проваджень. За словами Інни Музиченко, це майже вдвічі менше, ніж за аналогічний період минулого року (тоді було відкрито 47 крим. пров.).

Складено 120 адміністративних матеріалів. Накладено штрафів на загальну суму майже 15 тисяч гривень. 16 протоколів перебувають на розгляді в інших органів.

По лінії нагляду за безпекою дорожнього руху складено 52 матеріали. Зареєстровано 5 водіїв, які керували транспортом у стані алкогольного сп’яніння. Ще 4 не мали при собі відповідних документів.

Порушення ПДР допустили 7 керманичів великотоннажних транспортних засобів.

Начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції каже, що протягом минулого тижня не зареєстровано жодної ДТП.

Задокументовано 5 випадків вчинення насильства в сім’ї.

40 осіб розпивали алкогольні напої в громадських місцях, а ще 13 при цьому палили.

Зафіксовано 5 випадків нанесення легких тілесних ушкоджень. Поодинокі випадки вимагання, зберігання наркотичних засобів, хуліганства.

10 фактів крадіжок, із яких 8 – це крадіжки велосипедів.

Інна Музиченко розповіла про стрілянину на перехресті вулиць Березанська та Петровського.

Стрілянина сталася 10 серпня близько 22 години. Поліція встановила, що стріляв 54-річний чоловік із пістолета, який, ймовірно, перероблений зі стартового на травматичний.

Потерпілий отримав пошкодження в області обличчя.

Наразі зброю вилучено й призначена експертиза. Мотиви стрільця встановлюються слідством.

Зловмисника затримали за ст. 208 Кримінального кодексу України. Йому повідомлено про підозру в вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 ККУ (хуліганство із застосуванням зброї). Досудове розслідування триває.

Джерело: nizhyn.pravdatut