Надовго запам’ятається учням 8-б класу Носівської районної гімназії екскурсія до Верховної Ради України, яка була організована за сприяння народного депутата Олександра Кодоли.18486106_1387864784639677_2038012470731408201_n

Школярі разом із супроводжуючими вчителями познайомились із історією українського парламенту, побачили як працюють народні обранці, поспілкувалися із представником Носівщини у парламенті Олександром Кодолою.Фото Олександра Кодолы.

«Одним із найбільш цікавих проектів, започаткованих нашою командою, стали саме екскурсії молоді мого виборчого округудо Верховної Ради . Вже два роки поспіль ми організовуємо ці поїздки, сотні школярів, студентів, громадських активістів за цей час змогли побачити, як працює наша Верховна Рада. Це дуже корисно, адже молодь починає розуміти, що таке парламентаризм, як приймаються закони, що таке робота народних депутатів. Це допомагає нам формувати справжніх свідомих громадян України. Я завжди з задоволенням зустрічаюсь із учасниками цих екскурсій. Молодь зацікавлена і сповнена ентузіазму. Після таких зустрічей почуваєшся просто піднесено і хочеться працювати ще краще», — коментує зустріч із школярами народний депутат Олександр Кодола.

За словами депутата, він завжди готовий допомогти у проведенні таких екскурсій до парламенту. Для цього потрібно звернутися до його громадських приймалень у Ніжині та Носівці.

Фото Олександра Кодолы.

Фото Олександра Кодолы.

Фото Олександра Кодолы.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли