Команда «Динамо» ГУНП в Чернігівській області здобула перемогу на турнірі з футзалу, присвяченому 29-й річниці виводу військ з Афганістану, який проводився в селищі Гончарівському Чернігівського району.

10 лютого в Гончарівському помірятися силами зібралися шість футбольних команд з Чернігова, Березни Менського району та Гончарівського.

Цього року поціновувачі футболу зустрілися вже в одинадцятий раз, щоб вшанувати наших земляків, які у вісімдесятих роках минулого століття виконували військовий обов’язок в Афганістані.

У запеклій боротьбі за першість зустрілися команда «Динамо» Головного управління Нацполіції в Чернігівській області та СКА (спортивний клуб армії) смт. Гончарівське. В основному часі команди обмінялися голами з рахунком 1:1, але чернігівці виграли по пенальті.

Першість виборола команда поліції, армійці посіли другу сходинку почесного п’єдесталу. Третє місце дісталося команді «Полісся» смт. Березна.