Паралелі з каруселями

Віталій КУБРАК, депутат Ніжинської міської ради

Другого квітня, відразу після всеукраїнського дня сміху, ніжинська влада спробувала все перевести на серйозні ділові рейки.

О 9.05 розпочалася нарада у міськвиконкомі з приводу тарифів  комунального підприємства «Служба єдиного замовника». От, думав, закінчиться моя епопея з комунальними підприємствами, нарешті комунальники розкриють таємницю всіх таємниць.

Та, як виявилося, де там?.. Замість того, щоб надати давно запрошувані складові тарифу, почув, що я не правильно оформив депутатське звернення, не вказав, з якої такої причини я звертався. Ось тому, мовляв, і відповідь таку давали (тобто затуманену). А може, дали спеціально таку, яку хотіли?..

Ну, добре. А як же депутатський запит? – знову запитую я.

Відповідь приголомшила: про депутатський запит вони взагалі нічого не чули.

Одурманення тривало понад півтори години.

Сперечалися, а віз і нині там.

Зрештою, сказали прямо:

– Не дамо!

Мовляв, ще чого захотів разом зі своїми ніжинцями… Хоч ріж, а ніяких тарифів не бачити тобі, як своїх ушей.

Виходячи з даного ставлення у виконкомі до проблем населення, самі собою проводяться паралелі з каруселями навколо комунального ринку. Там теж дуже неохоче розсекречували, куди вони дівали кошти, взяті з підприємців.

І що з того вийшло? За даними нової адміністрації, боргів накопилося на півтора мільйона гривень! Навіть пролунала пропозиція про ліквідацію комунального ринку.

Напрошується висновок про те, що, мабуть, є  що ховати і в КП «СЄЗ». Приміром, заробітну плату, кількість інженерно-технічного персоналу… Тільки б не сховали, як у не далекому 2008 році, коли надсекретна контора згоріла разом із усіма документами.

Як докази, надаю копії звернення, запиту та відповіді на них. А також штатний розпис апарату управління КП «СЄЗ» та штатний розпис робітників по ДП «Ніжинжитлосервіс».

Крім того, необхідно взяти до уваги, що ще є працівники апарату управління та управління виробництвом ДП «Ніжинжитлосервіс» в кількості 20 осіб.

Не важко порівняти, хто скільки отримує і за що?

Немає лиш того, що треба людям. А вони повинні знати, за що з них деруть гроші?

 

 

 

 


Метки текущей записи: , ,
 
Статья прочитана 990 раз(a).
 
Комментарии:

Оставьте свой отзыв!