Паралелі з каруселями

Віталій КУБРАК, депутат Ніжинської міської ради

Другого квітня, відразу після всеукраїнського дня сміху, ніжинська влада спробувала все перевести на серйозні ділові рейки.

О 9.05 розпочалася нарада у міськвиконкомі з приводу тарифів  комунального підприємства «Служба єдиного замовника». От, думав, закінчиться моя епопея з комунальними підприємствами, нарешті комунальники розкриють таємницю всіх таємниць.

Та, як виявилося, де там?.. Замість того, щоб надати давно запрошувані складові тарифу, почув, що я не правильно оформив депутатське звернення, не вказав, з якої такої причини я звертався. Ось тому, мовляв, і відповідь таку давали (тобто затуманену). А може, дали спеціально таку, яку хотіли?..

Ну, добре. А як же депутатський запит? – знову запитую я.

Відповідь приголомшила: про депутатський запит вони взагалі нічого не чули.

Одурманення тривало понад півтори години.

Сперечалися, а віз і нині там.

Зрештою, сказали прямо:

– Не дамо!

Мовляв, ще чого захотів разом зі своїми ніжинцями… Хоч ріж, а ніяких тарифів не бачити тобі, як своїх ушей.

Виходячи з даного ставлення у виконкомі до проблем населення, самі собою проводяться паралелі з каруселями навколо комунального ринку. Там теж дуже неохоче розсекречували, куди вони дівали кошти, взяті з підприємців.

І що з того вийшло? За даними нової адміністрації, боргів накопилося на півтора мільйона гривень! Навіть пролунала пропозиція про ліквідацію комунального ринку.

Напрошується висновок про те, що, мабуть, є  що ховати і в КП «СЄЗ». Приміром, заробітну плату, кількість інженерно-технічного персоналу… Тільки б не сховали, як у не далекому 2008 році, коли надсекретна контора згоріла разом із усіма документами.

Як докази, надаю копії звернення, запиту та відповіді на них. А також штатний розпис апарату управління КП «СЄЗ» та штатний розпис робітників по ДП «Ніжинжитлосервіс».

Крім того, необхідно взяти до уваги, що ще є працівники апарату управління та управління виробництвом ДП «Ніжинжитлосервіс» в кількості 20 осіб.

Не важко порівняти, хто скільки отримує і за що?

Немає лиш того, що треба людям. А вони повинні знати, за що з них деруть гроші?

 

 

 

 


Метки текущей записи: , ,
 
Статья прочитана 925 раз(a).
 
Комментарии:

Отзывов 9 »

 • БУГОР пишет...
  03.04.2013 в 20:42

  Якщо ТАК відповідає депутат Карапута депутатові Кубраку, то прості люди для них просто грошові ДОНОРИ, Скоро встановлять тариф на дихання повітря... Спасибі виборцям Ніжина за депутата Карапуту.

 • Горожанка пишет...
  03.04.2013 в 20:42

  Цифры по фонду заработной платы впечатляют, сюда еще добавить налог на зарплату, налог на прибыль и в месяц больше 200 тысяч получается, так никаких тарифов не хватит!!! В век нанотехнологий, компьютеров, электронного документооборота на такой небольшой штат держать 2 директора, 4 экономиста и 5 бухгалтеров — роскошь, вам не кажется?

 • Чоп пишет...
  04.04.2013 в 17:34

  У них зарплати вище, аніж у професури НДУ імені Гоголя.

 • БУГОР пишет...
  04.04.2013 в 20:05

  Безкарність породжує нові злодіяння та зловживання.

 • читатель пишет...
  05.04.2013 в 07:44

  Ой это этого Карапуты дочь судья в чернигове наверное ну тогда понятно почему ему закон не писан, и существует комерческая тайна он же руководит военным объектом наверное... СОВЕТ КАРАПУТЕ ПУСТЬ ПРОЧТЕТ ЗАКОН ГДЕ СКАЗАНО ЧТО ПОТРЕБИТЕЛЬ ДОЛЖЕН ЗНАТЬ ЗА ЧТО ОН ПЛАТИТ СВОИ ДЕНЬГИ И КАКОГО КАЧЕСТВА УСЛУГИ ИЛИ ПРОДУКЦИЯ. Если так скрывают наверное есть что скрывать.

 • житель пишет...
  05.04.2013 в 07:48

  Мне очень жаль что могут в этой ситуации пострадать не винные, а вот директора останутся в стороне как говориться в просто народе отмажутся........................................

 • читатель пишет...
  05.04.2013 в 08:06

  Спасибо депутатам что занялись такой проблемой.

 • БУГОР пишет...
  05.04.2013 в 20:44

  Пора рубить этот порочный круг покрывательства, покровительства и воровства. Вот значит потому, что дочь судья, КАРАПУТА ВЫИГРАЛ У ВЫКОНКОМА СУД на сумму более миллиона, и якобы тогда ему было обещано рай и КОМПЕНСАЦИЮ за счет жильцов многоэтажек. Получаеотся карапуты отец+ дочь имеют весь город вместе с ЖЭКами.??? Вот выбрали еще и депутатом...Конечно бабла хватит при таких раскладах на любые выборы...

 • читатель пишет...
  08.04.2013 в 08:12

  да народ я смотрю проблемы рынка больше интересуют народ чем кварт плата сколько же это будет продолжаться там обнародуют факты что деньги не известно где пропали также и документы, а здесь не дают документов чтобы мы могли посмотреть за что мы платим эти тайны уже достали и почему выше стоящие органы не могут вмешаться или им времени нету на нас ТАЙНА НАВЕРНОЕ ОСТАНЕТСЯ ТАЙНОЙ.....................

Оставьте свой отзыв!