Народний депутат України Олександр Кодола зустрівся із медиками Носівщини. Він вручив 8 велосипедів працівникам ФАПів району і повідомов при виділення 700 тисяч гривень на ремонт дитячого відділення Носівської центральної районної лікарні.

Зустріч відбулася 24 листопада в ході робочої поїздки депутата до Носівського району.

Від час зустрічі з медичними працівниками Олександр Кодола коротко прозвітував про свою депутатську діяльність за минулий рік і розповів, над якими проектами щодо розвитку інфраструктури округу він працює разом із своєю командою, зокрема про допомогу медичним закладам.

Як розповів народний депутат, цього року йому вдалося залучити в округ 38 мільйонів гривень з фонду соціально-економічного розвитку. Кошти були розподілені за ініціативою місцевих громад. Значна частина з них спрямована саме на підтримку медичних закладів. Зокрема мільйон гривень було виділено на придбання лінійного прискорювача для Чернігівського обласного онкодиспансера, практично кожна районна та міська лікарня отримала допомогу для проведення ремонтів чи закупівлі необхідного медичного обладнання. Зокрема Носівській ЦРЛ для ремонту дитячого відділення цьогоріч за наполягання депутата виділено 700 тисяч гривень.

Крім того, народний депутат підтримав медичних працівників і разом із керівниками медичних закладів Ніжинського району  під час брифінгу у Верховній Раді України підняв питання необхідності перегляду існуючих тарифних сіток оплати праці медичних працівників. Адже через те, що тарифна сітка не переглядалася декілька років, а мінімальна заробітна плата в Україні збільшилася, сьогодні виникло таке негативне явище, як “зрівнялівка”. Наприклад, молодий лікар з усіма доплатами і компенсаціями отримує зарплату на рівні молодшої медичної сестри. Також Олександр Кодола озвучив це питання особисто Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману під час години запитань до Уряду у Парламенті.

“Допомога медикам і загалом медичній сфері — один із моїх пріоритетів. Адже усім зрозуміло, що сьогодні держава не в належній мірі оцінює працю медичних працівників.Я голосував минулого року за бюджет, який підвищив медпрацівникам заробітну плату на 30 відсотків. Нещодавно ми ми разом із вашими ніжинськими колегами провели брифінг у Верховній Раді України стосовно перегляду тарифної сітки оплати праці медичних працівників. Я робив і роблю усе від мене залежне, щоб змінити ставлення до людей найважливішої професії на світі. Щось вдається.Мені вдалося як і минулого року і цього року вибити із Кабміну кошти для закупівлі обладнання для лікарень, ФАПІВ та інших закладів медичної сфери мого округу. Зокрема цього року 700 тисяч гривень виділено на ремонт дитячого відділення Носівської ЦРЛ. На моє переконання, сьогодні необхідно звертати більше уваги на розвиток  здоров’я і освіти нашої нації. І вкладати кошти саме у ці сфери. Здорова, освічена нація — запорука майбутнього України. І ми усі разом повинні над цим працювати”, — наголосив депутат

Ще одним приємним сюрпризом для медиків Носівщини стало вручення депутатом 8 велосипедів для працівників ФАПів, які обслуговують найбільшу кількістю мешканців і найбільшу територією населених пунктів.

“Ставимо завдання наступного року забезпечити всі ФАПи району для початку таким транспортом”, — підкреслив Олександр Кодола.

Також Олександр Кодола ознайомився з тим, як проводиться ремонт дитячого відділення Носівської ЦРЛ.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли