З нагоди Дня Збройних Сил України, маленькі дошкільнята, педагоги ДНЗ №13 «Берізка», вірні традиціям національно-патріотичного виховання, відзначали його з давніми друзями – військовими Ніжинського комісаріату на чолі з військовим комісаром майором Володимером Якущенком.

Це не просто свято. Це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за незалежність та суверенітет України. Це день вшанування усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служили та служать сьогодні справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

Малята не з пустими руками завітали на гостину, а підготували всім воїнам символічні обереги – білих янголів, як символ невмирущої слави рідної України. Військові в свою чергу щедро обдарували малят гостинцями за яскравий колоритний виступ – запальні пісні, танці, вірші.

Зворушливо і щемко, до сліз, проходило вручення нагород з нагоди величного свята військовим з рук депутата Ніжинської міської ради Шалая О.В. і військового комісара Якущенка В.М.

А ще приємною несподіванкою було вручення військовим комісаром подяки завідуючій ДНЗ Примушко Наталії Миколаївні з нагоди Дня Збройних Сил України.

Шановні наші воїни, добра Вам, Божої ласки, Божого благословення, родинного тепла та мирного неба над головою! 
Слава Україні! Героям Слава!