skullЗ метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, у зв’язку з загрозою життю та майну людей, комунальним підприємством «ВУКГ» виконано ряд робіт по видаленню аварійно небезпечних 3-х величезних в’язів.

Валка дерев проводилась на подвір’ї біля будинку №14, що по вулиці Покровська. За словами мешканців, ті в’язи були у дуже поганому стані, і при кожному сильному пориві вітру постійно якась гілка відривалась і падала. Особлива небезпека полягала в тому, що ці в’язи знаходились якраз біля дитячого майданчику, а це наражало на небезпеку маленьких діточок, що граються поруч. Також під цими деревами, з іншої сторони, стоять продовольчі павільйони, що теж несло певну загрозу, як для продавців, так і для покупців, що відвідували ці магазинчики.

Пильщиками підприємства проведена велика та складна робота по видаленню в’язів, адже під деревами проходять проводи живлення електроенергією. Валка дерев відбувалась практично по одній гілці, яка спочатку акуратно спилювалась з автовишки, а потім обережно опускалась до низу. Крім автовишки, було залучено навантажувач та вантажівка. Після проведених робіт, місце спилювання дерев було ретельно прибрано, а залишки деревини вивезено.

SAM_1361-1 SAM_1371-1 SAM_1379-1 SAM_1383-1 SAM_1387-1 SAM_1397-1 SAM_1355-1 SAM_1401-1

Унєніж