Однією із жертв банди «Торпеда» мав стати міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Його мали підірвати у власній квартирі. Повідомили на сайті каналу 24.

Про це заявив заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін. Замах на нього готували члени банди «Торпеда», який нещодавно було затримано. Для цього вони готові були використати квадрокоптер.
Замах готували на замовлення російських спецслужб.

«Під час бесіди вони заявили, що наступним кроком був замах на міністра внутрішніх справ безпосередньо за адресою його проживання. Вони активно шукали цю адресу, встановили її та активно готувалися за допомогою спеціальних технічних засобів здійснити цей замах. Зазвичай це вибухові засоби – гранати. Цього разу розглядали можливість застосування квадрокоптерів та іншої летальної техніки для скидання вибухової речовини – гранати тощо», – заявив в ефірі телеканалу «Примий» В’ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, члени банди «Торпеда» причетні до 9 випадків терористичних актів в Українідля розпалення релігійної, національної ворожнечі, в тому числі напади на синагоги, атаки на польське консульство у Луцьку та посольство США у Києві. Групу затримали при виконанні теракту з підриву пам'ятника угорцям на Верецькому перевалі в Закарпатській області.