Крихітна божа корівка, мушки з тонкого мережива і смарагдово-сріблястий жук, зроблені мешканкою Чернігова, підкорюють модниць. Любов Бабак почала створювати фантазійних комах недавно: як побачила роботи естонської колеги по нитці з голкою і загорілася.

24233931
Роботи Люби «відлітають» і в Європу, і в США, і навіть в ОАЕ. 24233933
— У мене взагалі це найбільша фобія — жучки, павучки. Павуків точно ніколи робити не буду! А жучків коли побачила у однієї естонської майстрині, і вони настільки мене зачарували, що захотілося зробити своїх. Спробувала і зрозуміла, що вже не зможу зупинитися, — запевняє рукодільниця.

На подив майстрині, особливою популярністю стали користуватися брошки.

— Цей аксесуар у мене найбільше купується. Виявилося, що мої покупці люблять і вміють носити брошки. І це аж ніяк не бабусі й не жінки бальзаківського віку, а молоді, дуже стильні і яскраві дівчата, — розповідає майстриня. — Першу брошку я не продавала — залишила собі і час від часу прикрашаю свій коричневий ретропіджак. Думаю, вони стали ідеальною парою.

Жук або муха — вироби дуже тонкі: чим менше за розміром брошка, тим важче її зробити.

Крила, лапки — скрізь основа дріт, тому в інструкції по догляду завжди пишу, що їх не можна гнути. Та й під час пришивання їх до основної деталі (черевце жука) доводиться працювати дуже обережно, не поспішаючи, щоб зайвий раз нічого не зігнути, — пояснює дівчина.
Для роботи Любов бере натуральні камені, напівпрозору органзу, срібні нитки.24233932

Дуже люблю японський бісер — на колір і смак, є і з напиленням золота. Ще одна любов — це натуральні камені. Найчастіше — напівкоштовні, але якщо замовниця захоче, то можна використовувати і дорогоцінні, із задоволенням використовую у своїх роботах різноманітні елементи Swarovski і натуральні перли, — розповідає майстриня. — Для роботи камені я підбираю насамперед за принципом, що підходить за кольором, характером, фактурі чи ні.

За матеріалами: kp.ua