Разом з матерями  поїхали волонтери та бійці 13-го батальйону і батальйону «Чернігів».

Перед початком поїздки відбувся спільний молебень у Катерининській церкві / фото cg.gov.ua

Матері загиблих бійців з Чернігівщини учора вирушили в зону проведення антитерористичної операції. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Чернігівської облдержадміністрації.

«До Станиці Луганської мікроавтобусом вирушили матері загиблих воїнів Чернігівщини, аби побувати там, де обірвалося життя їхніх синів. Разом з ними поїхали волонтери та бійці 13-го батальйону і батальйону «Чернігів» — безпосередні учасники бойових дій», — йдеться у повідомленні. Читайте також У бою під Кримським загинув молодший сержант «Ніндзя», у нього залишилася дружина й троє маленьких дітей (фото) Супроводжує подорожуючих настоятель Катерининської церкви у Чернігові отець Роман (Кіник).

Перед початком поїздки відбувся спільний молебень у Катерининській церкві. Священик благословив учасників поїздки, з ініціативою якої виступили представники громадської організації «Єдина родина Чернігівщини».

Жінки підготували українським бійцям теплі речі, продукти харчування, а також передадуть малюнки дітей з побажаннями закінчення війни та повернення миру в Україну.

За офіційними даними, за час проведення АТО з Чернігівщини у зоні бойових дій загинули понад 180 воїнів.