Ніжинський будинок культури дійсно унікальний, адже таланти виплекані в ньому змогли стати відомими по всій Україні незважаючи на відсутність достатньої матеріально-технічної бази.

У рамках робочого візиту в м. Ніжин народний депутат України Олександр Кодола вручив подарунки Ніжинському будинку культури, а саме необхідну техніку — світодіодний слідкуючий прожектор, прожектори направленого світла (22 шт.),  генератор низького диму, мікшерний пульт, а також сценічні костюми центральної України (36 компл. для ДЗАТ «Вікторія»). Усе це допоможе у створенні казкової атмосфери на сцені, а також полегшить роботу творчих колективів.

Крім того, депутат не зміг оминути проблему Ніжинської дитячої музичної школи, та спробував мінімізувати і їхні проблеми. Для того, щоб підростаюче покоління не забувало свої традиції пов'язані з музикою, Олександр Михайлович подарував школі бандури та баяни. За словами директора школи, який займає свій пост 35 років, за весь час його роботи школа отримала музичні інструменти втретє.