Інтернет-провайдерів штрафуватимуть за невиконання указу про заборону російських сайтів

Посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності будуть штрафувати у розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Фото з відкритих джерел

За невиконання указу президента про заборону в Україні низки російських соціальних мереж і веб-сервісів інтернет-провайдери понесуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації."Звертаємо увагу, операторів, провайдерів телекомунікацій, що надають послуги доступу до Інтернету, що статтею 145 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено, що порушення умов і правил, що регламентують діяльність у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України, передбачену ліцензіями, дозволами — тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності у розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", – йдеться в повідомленні на сайті відомства.

У Комісії підкреслили, якщо те ж порушення повториться протягом року штраф становитиме від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, згідно ст. 148-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення порядку та умов надання послуг зв'язку в мережах загального користування — тягне за собою штраф на посадових осіб у розмірі від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 28 квітня 2017 року, яким передбачено заборону «Яндекса», «ВКонтакте» і "Одноклассников". Усього в новому списку санкцій України 1228 фізичних осіб та 468 юридичних".

Український телекомунікаційний провайдер «Воля» повідомив, що аналізує указ президента щодо введення санкцій, який передбачає заборону ряду російських ресурсів. Компанія «Київстар» зараз обговорює технічну можливість заборони російських сервісів.

112.ua

Latest Comments
  1. лиса Алиса

    Совет Европы вступился за российские интернет-ресурсы на Украине

    Генеральный секретарь Совета Европы Турбьерн Ягланд обеспокоен указом президента Украины Петра Порошенко о блокировании российских сайтов. Как говорится в заявлении Ягланда, которое приводит «Интерфакс» со ссылкой на пресс-службу СЕ, «блокирование социальных сетей, поисковых систем, почтовых служб и новостных сайтов противоречит нашему общему пониманию о свободе слова и СМИ».

    Май 18 @ 06:33:15

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован.