4 травня в межах святкування Дня міста в міському Будинку культури проведуть урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу професійної майстерності «Людина року-2017».

Захід традиційно проходить з метою вшанування й відзнаки праці фахівців різних сфер діяльності, стимулювання розвитку підприємництва, меценатства, творчості, за рішенням журі оргкомітету Ніжинської міськради.

Голова журі – міський голова Анатолій Лінник.

Вже визначились із переможцями й номінантами цьогорічного конкурсу “Людина року”.

Ними стали:

1. Номінація «Професіонал року»

Кандидати:

– Ігор Кондратьєв – слюсар з механоскладальних робіт 6 р. ПрАТ «Завод «Ніжинсільмаш»;

– Людмила Безпала – старший майстер цеху основного виробництва ПрАТ «Завод «Ніжинсільмаш»;

– Алла Красновид – заступник директора з економічних питань КП «СЕЗ»

Переможець: Алла Красновид ( “за” – одноголосно).

2. Номінація «Працівник медичної сфери»

Кандидати:

– Інна Пузиренко – сімейний лікар АСМ №6 КЗ «Ніжинський міський центр первинної медико – санітарної допомоги»;

– Михайло Білоконь – лікар-анастезіолог відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії КЛПЗ «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М.Галицького»;

– Андрій Куціянов – завідувач неврологічного відділення КЛПЗ «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М.Галицького».

Переможець: Інна Пузиренко ( “за” – одноголосно).

 3. Номінація «Альмаматер року»

Кандидати:

  • Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради Чернігівської області при НДУ імені М. Гоголя (директор – Світлана Алєксєєнко)

Переможець: Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради Чернігівської області  при НДУ імені М. Гоголя ( “за”– одноголосно).

4. Номінація «Спортсмен року»

Кандидати:

  • Петро Іванов – професіональний боксер «BOXING Union PROMOTION».

Переможець: Петро Іванов (“за” – одноголосно).

  1. Номінація «Тренер  року»

Кандидати:

  • Володимир Панахно – керівник ракето-модельного гуртка Ніжинської СЮТ.

Переможець: Володимир Панахно ( “за” – одноголосно).

 6. Номінація «Рекорд року»

Кандидати:

  • Костянтин Мухомодєєв – персональний тренер з аеробіки та фітнесу.

Переможець: Костянтин Мухомодєєв (“за” – одноголосно).

 7. Номінація «Служіння громаді»

Кандидати:

  • Ніжинська міська організація Товариства Червоного Хреста України (голова –  Наталія Саєнко).

Переможець: Ніжинська міська організація Товариства Червоного Хреста України (“за” – одноголосно)

 8. Номінація «Родина року»

Кандидати:

  • багатодітна прийомна родина Наталії Коломійченко

Переможець: Наталія Коломійченко (“за” – одноголосно)

 9. Номінація «Проект року»

Кандидати:

– Проект з розмалювання стін Ніжинської дитячої поліклініки;

– Проект в інноваційному врядуванні ЄС/ПРООН «Смарт – Сіті» у складі 3-х мініпроектів: «Відкритий бюджет», «Ніжин медичний», «Мобільні додатки для отримання туристичних послуг»;

– Реалізація проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»;

– Демонстраційний проект щодо впровадження енергозберігаючих заходів в ДНЗ № 25 м. Ніжина.

Переможець: Проект в інноваційному врядуванні ЄС/ПРООН « Смарт-Сіті» у складі 3-х  мініпроектів: «Відкритий бюджет», «Ніжин медичний», «Мобільні додатки для отримання туристичних послуг (“за” – одноголосно).

 10. Номінація «Захисник року»

Кандидати:

  • Алла Тихонова – начальник відділення особового складу військової частини А 3160.

Переможець: Алла Тихонова (“за” – одноголосно).

 11. Номінація «Благодійник року»

Кандидати:

  • Ірина Балакірєва – голова Спілки самаритян України Чернігівського об’єднання.

Переможець: Ірина Балакірєва (“за” – одноголосно).

 12. Номінація «Лідер малого та середнього бізнесу»

Кандидати:

  • Ніна Подолянко – приватний підприємець.

Переможець: Ніна Подолянко (“за” – одноголосно).

 13. Номінація «Активна громадська діяльність»:

Кандидати:

  • Володимир Дорохін – голова Громадської ради при виконавчому комітеті Ніжинської міської ради.

Переможець: Володимир Дорохін (“за” – одноголосно).

 14. Номінація «Творча особистість року»

Кандидати:

  • Ніна Крутько – викладач естрадного співу КВНЗ «Ніжинський коледж культури та мистецтв імені М.Заньковецької», солістка Ніжинського міського Будинку культури, керівник дитячого зразкового театру пісні «Віват»;

Переможець: Ніна Крутько (“за” – одноголосно).

 15. Номінація «Керівник року»

Кандидати:

  • Іван Коробка – командир Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДНС України з надзвичайних ситуацій.

Переможець: Іван Коробка (“за” – одноголосно).

 16. Номінація « Громадська організація року»

Кандидати:

  • громадська організація «Ніжинське археологічне товариство при Ніжинському державному університеті імені М.Гоголя» (керівник – Іван Кедун).

Переможець: громадська організація «Ніжинське археологічне товариство при Ніжинському державному університеті імені М.Гоголя» (“за” – одноголосно).

 17. Номінація «Культурно-просвітницька установа року»

Кандидати:

  • Ніжинський краєзнавчий музей імені Івана Спаського.

Переможець:  Ніжинський краєзнавчий музей імені Івана Спаського (директор  – Геннадій Дудченко)  (“за” – одноголосно).

 18. Номінація «Навчальний заклад нового типу, ідеал мистецької школи ХХІ століття»

Кандидати:

  • Ніжинська дитяча хореографічна школа.

Переможець: Ніжинська дитяча хореографічна школа (директор – Галина Тимошенко)  (“за” – одноголосно).

 19. Номінація «Активна життєва позиція»

  • Кандидати: Лідія Поляк – учитель географії, біології та фізичної культури ЗОШ I -II ст. №4

Переможець: Лідія Поляк (“за” – одноголосно). 

20. Номінація «За самовіддане служіння людям»

Кандидати:

  • Лариса Бакумович – голова ради вуличкомів Ніжина, член ради міської організації ветеранів України.

 Переможець: Лариса Бакумович (“за” – одноголосно).

 21. Номінація «Науковець року»

Кандидати:

  • Євген Луняк – завідувач кафедри історії України, професор Ніжинського державного університету імені М.Гоголя.

 Переможець:  Євген Луняк (“за” – одноголосно).

 22. Номінація «Кращий працівник року в комунальній сфері»

 Кандидати:

  • Ігор Луценко – начальник  дільниці «Очисні споруди» КП «Ніжинське управління водопровідно – каналізаційного господарства»

Переможець: Ігор Луценко (“за” – одноголосно).

 23. Номінація « Освітянин року»

Кандидати:

– Микола Муквич – учитель математики Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені М. Гоголя;

– Наталія Нагорна – учитель історії та правознавства Ніжинського навчально – виховного комплексу №16 «Престиж» Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Переможець: Наталія Нагорна (“за” – одноголосно). 

Джерело: nizhyn.pravdatut