Впродовж двох днів: 15 та 16 вересня у Києві в рамках фестивалю “Don`t Take Fake” відбувався національний фінал з баскетболу 3×3.

Найкращі команди країни, які виступали цього сезону в чемпіонаті України і Українській Стрітбольній Лізі зібралися в столиці, щоб визначити найсильніших у чоловічій, жіночій та юнацькій категоріях.

Потрапила до фіналу і ніжинська команда Бк-НІЖИН. Зазначимо, що наші спортсмени впeршe беруть участь у національному фіналі. 22 відбіркових етапів в різних містах України, більше 500 команд учасниць, 22 команди переможниці кожного відбіркового етпапу потрапляли відразу у національний фінал України баскетболу 3 на 3, та 14 кращих команд за рейтингом. БК-Ніжин за рейтингом та за результатами ігор всього чемпіонату посіла 12 місце.

Доречі команди були переважно лише з обласних центрів, Чернігівщину предсталяли 2 команди з міст Чернігова та Ніжина. Чернігів посів 8 місце.

Чемпіоном стала луцька “Prombudsfera” (Едуард Федчук, Володимир Коцько, Дмитро Швагринський, Максим Дейна). Друге місце заслужено залишилося за “Криптонцями” з Києва (Даня Масюк, Кирило Корчагін, Євген Морозов). Бронзові медалі у ще одного столичного колективу “UkrDealing” (Павло Цьопич, Олег Салтовець, Антон Черногор, Роман Дмитренко).