Міський голова м. Конотоп Чернігівської області пішки йшов до Києва, щоб передати листа Президенту України Петру Порошенку. На здолання 250-ти кілометрів пішло 6 днів, але зустрічі з Гарантом так і не відбулось.

20689933_254916455021707_3443980435633504911_o

Замість зустрічі з представниками влади, міському голові довелося поговорити з багаточисельною «свитою» — цілим коридором поліції та національної гвардії. Спершу вони закривали йому прохід до булівлі, і лише в процесі дискусії дали зайти на територію Адміністрації президента.

Пів години довелося чекати керівника приймальні президента, яка і прийняла подання з підписами. Кільова Ганна Олексіївна запевила, що керівник держави сьогодні ж отримає всі документи.

“Як офіцер збройних сил України, я даю слово, що як тільки буде підписане рішення Верховної Ради України про розпуск Конотопської міської ради, я складу з себе повноваження конотопського міського голови і йду разом з нею на перевибори. Щоб все було чесно.
Якщо ж Президент не прислухається до голосу народу, на наступному тижні мешканці Конотопу разом зі мною оголосять голодування прямо біля його адміністрації. Якщо він далі триматиме на посадах таких бандитів, як наприклад губернатор Сумщини Микола Клочко, метастазу Яценюка, чи керівник фракції БПП в Конотопській міськраді Тарас Омельченко, його рейтинг дорівнюватиме нулю."

В спільноті Артем Семеніхін міський голова Конотопа можна переглянути відео прямого включення з місця подій.

Довідка: Рішення йти пішки до Президента Артем Семеніхін прийняв через катастрофічну ситуацію у його місті. Більше десяти людей померло, не дочекавшись матеріальної допомоги на лікування. Діти АТОвців не отримали путівок на оздоровлення. Бюджетники не отримують зарплати, стоїть комунальний транспорт. Взимку дитячі садочки, школи, лікарні та квартири майже 100 тисяч конотопчан можуть лишитись без опалення. Не ремонтуються лікарні, дороги. Невдовзі вулиці міста перестануть освітлюватись.
Причиною цього є саботаж деяких депутатів міської ради, які вже шостий місяць не голосують за бюджет. Хоча проекти рішень вже готові, а на рахунках міста очікують 80 мільйонів гривень, направити їх на потреби міста неможливо без голосування міськради.
Всі можливі методи не допомогли змусити депутатів працювати. Єдиним виходом є перевибори міської ради. Тому Артем Семеніхін відправив листа до Верховної Ради України і Президента, на якого за три місяці не отримав відповіді.

фото Євген Любімов

За матеріалами Артем Семеніхін міський голова Конотопа